Health and Beauty

 

ClineX - klinika zdraví a krásy je franchisingový projekt, kde je naším cílem přinést odborné poradenství v oblasti formování postavy, péči o pleť, líčení, účesu a oblečení lidem v každém větším městě. V každém ze 4 okruhů služeb se Vám bude věnovat odborník a poradce, který s Vámi stráví 3 měsíce, než dosáhnete výsledku, který žádáte. 

Formování postavy

Zkušený partner vám sestaví nejen jídelníček a plán aktivit podle potřeb vašeho těla a životního tempa, ale následně vám pomůže s jeho dodržováním a vytvořením správných stravovacích návyků, na které se budete moci spolehnout i v budoucnu. Můžete se na něj kdykoliv obrátit, stravovat se či provozovat naplánované aktivity spolu. Během cca 3 měsíců se tak naučíte rozdíly mezi zdravou a nezdravou stravou, rozdílu vlivu při konzumaci během jednotlivých fází dne, individuální pitný režim a spoustu dalších užitečných rad a návyků. Výsledkem jsou nejen znalosti, ale také formovaná postava dle vašich představ.

Péče o pleť

Profesionální partner provede analýzu vaší pleti, bude vám věnovat 3 měsíční intenzivní péči. Cílem je především pochopit a naučit se správně pečovat o vlastní pleť a pokožku. Výsledkem je mladistvější vzhled, zdravě působící pleť a znalosti, které využijete v každodenní péči o svou pokožku.

 

Image – účes a make-up

Speciální stylisté vám během 3 měsíců postupně vyzkouší a doporučí, jaký účes i líčení je nejvhodnější pro váš typ obličeje i životní styl. Naučí vás, jak o vlasy pečovat, jak se líčit nejen na různé akce a setkání, ale také jak se lehce a jednoduše zkrášlit každý den.

  

Image – móda

Ne všichni mají možnost sledovat klasické a módní trendy. Svěřte se do rukou stylisty, který s vámi během 3 měsíců projde prodejny a půjčovny pěkného oblečení ve vašem regionu a navrhne vám, jaký styl vám sedí nejvíce. Cílem je vyzkoušet změnu, naučit se kombinovat vhodné styly a doplňky pro různé příležitosti a různá roční období, najít takové oblečení, které vám sedí vždy i takové, které použijete jen jednou na jednu konkrétní událost.

Aktuálně jsou naši stylisté ve všech městech plně vytížení až do prosince 2019. Nové objednávky přijímáme zcela výjimečně a pouze na doporučení. V případě, že máte zájem o vytvoření nové kliniky ve Vašem městě, napište na clinex@clinex.cz. Děkujeme za pochopení.

Partneři


Napište nám