Phytoxan

Pokud jste nemocní, nemusíte za každou cenu sáhnout po klasických antibiotikách. Sáhněte raději po přírodní variantě. Vhodným řešením je Phytoxan. Phytoxan je přírodní antibiotikum, které bojuje proti všem příznakům nemoci, chřipky, nachlazení, bolesti v krku a infekce, ale nemá žádné negativní účinky na naše zažívání, jako právě klasická antibiotika.

Stejně jako se lidstvo neustále vyvíjí, vyvíjí se i nemoci, které začínají být vůči antibiotikům rezistentní. Je stále těžší vyléčit se ze zákeřné chřipky nebo z vážné infekce. Spotřeba antibiotik roste. Navíc mohou právě antibiotika, která by nám měla pomoct k pevnému zdraví, způsobit řadu zdravotních komplikací. Ty nejznámější a nejběžnější jsou zažívací potíže, jelikož antibiotika narušují přirozenou mikroflóru našeho těla, a to zejména ve střevě, čímž mohou způsobit nepříjemné zažívací potíže a oslabit imunitu.

Phytoxan obsahuje extrakt dobromysli, jež přispívá k normálnímu trávení a k normální funkci horních cest dýchacích. Extrakt plodů černého pepře posiluje normální trávení a podporuje biologickou využitelnost ostatních látek. A extrakt šalvěje má pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost imunitního systému. K dostání na www.phytoxan.cz

Partneři

Napište nám