Reduxil

Reduxil duo je čistě přírodní produkt, který aktivně redukuje množství nežádoucího tuku. Působí i v méně prokrvených problémových partiích. Užívá se ráno a večer a v kombinaci s postupným uvolňováním tak dochází k maximalizaci výkonu metabolismu celých 24 hodin. Funguje stejně jako když nastavíte topení naplno a zároveň dokořán otevřete okna. Díky kombinaci obou složek dochází až k 5násobnému výdeji energie za 24 hodin. Reduxil se užívá 30 dnů, ale výsledek je patrný již po 2 dnech. Je vhodné jej používat jako doplněk dietních režimů.

Potravinový doplněk stravy Reduxil Duo obsahuje kombinaci ranních tobolek a večerních tablet se 6 přírodními rostlinnými látkami obohacenou železem. Extrakt kopřivy dvoudomé přispívá k normální činnosti ledvin. Extrakt slupek hroznů přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a železo pak hraje roli v normálním energetickém metabolismu.

Stejně jako denní a noční pleť, tak i metabolismus je třeba přizpůsobit. I na pleť je třeba použít ve dne denní a v noci noční krém. Opačně situaci pouze zhoršíme. Otevřít stavidla a vypustit energii. Ideálně nonstop. Tedy 24 hodin v kuse. Lékaři doporučují „otevřít stavidla“. Jiná stavidla jsou ve dne a jiná v noci. Pokud je otevřeme 24 hodin nonstop, kombinujeme rychlou redukci váhy s tou normální. Tělo a metabolismus tak pracuje, i když spíme. Takto funguje Reduxil. Doplněk stravy, který v ČR najdete v každé lékárně nebo na www.reduxil.cz.

Partneři


Napište nám