Technologie

Vyvinuli jsme speciální farmaceutické techniky, které řeší špatnou biologickou dostupnost mnoha účinných látek nebo zvyšují stabilitu účinné složky v dávkové formě. Máme linku HITECH pro výrobu klinických a stabilních dávek s možností přenosu do průmyslového měřítka.

Bambusové perly

Celulózová vlákna z bambusu obsahují velké množství křemene a jsou vhodné k dalšímu potahování - s aktivními složkami (vitamíny, minerály, rostlinné výtažky).

Úpravy

Mnoho syntetických a přírodních účinných látek má velmi nízkou propustnost a rozpustnost. Hlavním úkolem je zvýšit obě z nich, aby se zvýšila účinnost. Naše laboratoře vyvinuly metoudu zapouzdření do polymerní matrice. Prostřednictvím inhibice některých cytochromů a P-glykoproteinu můžeme dosáhnout vysoké biologické dostupnosti.

Magnesium a vitamin B6

Námi speciálně vyvinutá tableta na bázi magnesia a vitamínu B6, potažená speciálním polymerem obsahující piperin (z pepře), zaručuje nejvyšší možnou biodostupnost těchto aktivních látek v lidském těle. Hořčík přispívá k normálním svalovým funkcím a udržování zdravých kostí a zubů. Vitamin B6 mimo jiné udržuje normální funkci imunitního systému. Kombinace těchto dvou látek podporuje energii a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Piperin v potahu tablety startuje enzymatické reakce v těle a tím zvyšuje účinek magnesia a vitamínu B6. 

 

Partneři


Napište nám