Thermo reactive Fat burner

 

Potravinový doplněk. Dlouhodobě testovaný termogenní přípravek pro efektivní odbourávání tuků. Přípravek TRF® – thermo reactive Fat burner je jedním z mála přípravků, který efektivně zvyšuje teplotu především podkoží, svalů a periferií.

Jednoduše řečeno. "Efektněji k Vašemu hmotnostnímu ideálu!" 

TRF® instant, granulát obsahuje standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru, tj. extrakt ze zeleného čaje s katechiny, extrakt černého pepře a extrakt listových pupenů ořešáku královského: Katechiny (polyfenoly) zeleného čaje přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti díky metabolismu lipidů (spalování tuků), Zelený čaj také přispívá k vylučování vody z těla, Černý pepř přispívá k normálnímu trávení a kontrole tělesné hmotnosti, Listové pupeny ořešáku královského přispívají k přirozené obraně těla proti vnějším vlivům a k normální funkci střevního traktu, Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a hraje roli v ochraně buněk před oxidativním stresem. TRF® má pro své přírodní složení specifickou chuť. Jednoduše není chutné, ale FUNGUJE!

více na https://www.hubnuti-teplem.cz

Partneři

lékárna cz benu lékárna dr max pro zdraví Moje lékarna amazon Najdete nás i na MALL.CZ Hruška logo Coop logo RBP logo Vivantis logo Moje Lékáreň logo Pilulka logo Adlpharm logo Terno logo

Napište nám