WURM-EX

Wurm-Ex je jediný volně dostupný a vysoce účinný doplněk stravy, který působí proti externím agentům vyskytujících se v lidském organismu. Představuje obranu proti problému, který Světová zdravotnická organizace (WHO) považuje za 6. nejčastější příčinu vážných onemocnění na světě. Wurm-Ex obsahuje extrakty a účinné látky, které jsou pro své antiparazitální účinky ceněny v lidém léčitelství po celém světě. Je určen především lidem, kteří hodně cestují a chodí po návštěvách, majitelům domácích mazlíčků a milovníkům salátů a syrového masa.

Nejen přehnaný kontakt s domácími mazlíčky, ale také nedostatečně opraná kořenová zelenina, pochoutky ze syrového masa, lidé bez zdravotní dokumentace a volné cestování jsou nejčastější příčiny nakažení lidí. Nejvážnější však je stálé zaměňování příznaků typů pokašlávání, alergie, postupná nadváha, nevůle a nepřirizená vyčerpanost za příznaky běžných nemocí. Může to tak být, ale stejnými příznaky můžeme trpět i při nakažení parazity.

Wurm-Ex jsme vyvíjeli od roku 2010 kdy zveřejnění studií o důsledcích neřešení přemnožených parazitů v lidském organismu ukázalo, že tento problém v Evropě postihuje již 4 lidi z pěti. Toxoplasmou gondí trpí až 90% obyvatel Francie nebo 80% obyvatel Německa. Díky klinicky ověřeným výsledkům se dnes Wurm-Ex dodává do 21 zemí. Kromě zemí Evropské unie najdete Wurm-Ex i v lékárnách Vietnamu, Barmy a Kambodži. Aktuálně se schaluje ve státech Severní Ameriky, Rusku a o modifikaci složení pro země Afriky nás poptal významný distributor léků do těchto zemí. Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů, 2x ročně. V Evropě nejlépe v období, kdy odčervujeme domácí mazlíčky. V ČR najdete Wurm-Ex v každé lékárně nebo na www.wurm-ex.cz

 

V České republice najdete v lékárnách balení 10 tobolek pro lidi do 70kg tělesné hmotnosti, dále výhodné balení 20 tobolek pro lidi s hmotností nad 70kg. Wurm-Ex Plasma je určena dětem předškolního a mladšího školního věku a dále krátkodobě naleznete také velmi výhodné rodinné balení, které obsahuje 2x Wurm-Ex 20 tobolek, 1x Wurm-Ex Plasma a voděodolný bluetooth reproduktor, který se spojí s každým chytrým telefonem, tabletem či PC s bluetooth.

více na www.wurm-ex.cz

Partneři


Napište nám