MEDICAL SWISS

,

Produkty pod naší prémiovou značkou Medical Swiss pocházejí z vývojového střediska Švýcarského Lausanne. Jedná se o prémiovou řadu, která odpovídá Švýcarským standardům, preciznosti i kvalitě. Výrobky v této kvalitě jsou naddimenzovány množstvím účinných látek, všechny jsou klinicky testovány a jsou k dispozici především na špičkových klinikách nejen ve Švýcarsku.

V lékárnách ČR nalezneme zatím pouze produkt H2Out. Tento doplněk stravy je vysoce účinný a volně dostupný přípravek na šetrné odvodnění organismu, čímž předchází nejen častémů otékání a opuchlosti, ale také velmi významně zefektivňuje jakoukoliv fyzickou aktivitu a pohyb. Výsledkem jsou podstatné rozdíly ve výkonu a ve výsledcích tréninků a hubnutí. Díky výsledkům si tento produkt pro své fitcentrum a širokou základnu svých svěřenkyň zvolila také trenérka a cvičitelka Hanka Kynychová.

V lékárnách ČR nalezneme balení 20 a finančně výhodné 40 tobolek.

více na www.odvodneni-organismu.cz

Partneři

lékárna cz benu lékárna dr max pro zdraví Moje lékarna amazon Najdete nás i na MALL.CZ Hruška logo Coop logo RBP logo Vivantis logo Moje Lékáreň logo Pilulka logo Adlpharm logo Terno logo