One world, One life, One clineX

 • 14
  YEARS WE ARE HERE
  FOR YOU
 • 21
  COUNTRIES WHERE YOU
  CAN BUY OUR PRODUCTS
 • 781
  PRODUCTS IN
  OUR PORTFOLIO

Novinky

15. 11. 2023 Novinka Black & White Family

Novinky z řady Black & White Family speciálně vyvinuté pro zdraví žen, mužů a dětí můžete zakoupit na našem e-shopu nebo v prodejnách COOP.

03. 10. 2023 Váš názor nás zajímá

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti na sociálních sítích. Najdete nás na Facebooku a Instagramu.

30. 05. 2023 Výzkum a vývoj

Cucavé vitaminy pro děti Centurbínky jsou na trhu. Těšíme na zpětnou vazbu jak vašim dětem chutnají!

29. 05. 2023 Výzkum a vývoj

Dlouho připravovaný produkt ALLINOIL – All in Oil je v prodeji. Poznejte přírodní sílu konopného oleje s CBD ve formě 12% nebo 22%.

22. 05. 2023 Výzkum a vývoj

Letní horké dny přichází a s nimi i potřeba doplnit do těla Betakaroten. Vyzkoušejte naši novinku Rychlý bronz pro rychlé a zdravé opálení.

O nás

Jsme společnost s 18 letou tradicí, vlastním vývojem a výzkumem ve vlastních certifikovaných laboratořích v České republice. Vyvíjíme jak vlastní, tak i přípravky a produkty na klíč pro naše obchodní partnery, kteří dnes jsou z více než 21 zemí světa. V současné době se podílíme na výzkumu a výrobě více než 781 produktů. Každému klientovi se věnujeme individuálně, jsme schopni vytvořit originální obal / přebal pro každý produkt. 

Všechny naše produkty zakoupíte na našem e-shopu www.clinex-eshop.cz

 

Více

Partneři

lékárna cz benu lékárna dr max pro zdraví Moje lékarna amazon Najdete nás i na MALL.CZ Hruška logo Coop logo RBP logo Vivantis logo Moje Lékáreň logo Pilulka logo Adlpharm logo Terno logo