O nás

Jsme společnost s 18 letou tradicí, vlastním vývojem a výzkumem ve vlastních certifikovaných laboratořích v České republice. Vyvíjíme jak vlastní, tak i přípravky a produkty na klíč pro naše obchodní partnery, kteří dnes jsou z více než 21 zemí světa. V současné době se podílíme na výzkumu a výrobě více než 781 produktů. Každému klientovi se věnujeme individuálně, jsme schopni vytvořit originální obal / přebal pro každý produkt. 

Naší předností je především zaměření se na výzkum: léků, léčiv, doplňků stravy, detoxikaci organismu, odčervení organismu, komplexně o lidské zdraví a kosmetiku.

Obklopujeme se jen profesionály s tou nejvyšší možnou znalostí a odborností. Všichni zaměstnanci si pravidelně rozšiřují své odborné znalosti a dovednosti. Zásluhou tohoto systému mají naše přípravky ty nejnáročnější certifikáty a splňují i ty nejnáročnější očekávání od klientů.

To, že spolupracujeme napříč světem znamená, že čekáme na vaše požadavky a zadání nových formulací produktů pro jakoukoliv zemi na světě. Jsme otevřeni jakékoli výzvě a nebráníme se jakémukoliv projektu.

Všechny naše produkty zakoupíte na našem e-shopu www.clinex-eshop.cz

Partneři

lékárna cz benu lékárna dr max pro zdraví Moje lékarna amazon Najdete nás i na MALL.CZ Hruška logo Coop logo RBP logo Vivantis logo Moje Lékáreň logo Pilulka logo Adlpharm logo Terno logo